Sport

LIVE: Greqia 1:0 Kosova

LIVE: Greqia 1:0 Kosova

84â€Č Rashica lirohet bukur dhe gjuan, por topi pĂ«rfundon mbi portĂ«. 80â€Č Giakumakis ndĂ«shkohet me karton tĂ« verdhĂ« pas ndĂ«rhyrjes...

Rekord futbollistësh shqiptarë në Serie A

Gooool nga Kosova

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar gol nga penaltia 1:0 Kosova ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Irlandës së Veriut....

LIVE: Kosova-Irlanda e Veriut

LIVE: Kosova-Irlanda e Veriut

KombĂ«tarja e KosovĂ«s do ta zhvillojĂ« sonte ndeshjen e tretĂ« tĂ« LigĂ«s sĂ« Kombeve. “DardanĂ«t” do ta presin IrlandĂ«n e...

Page 1 of 61 1 2 61

Social Media

ADVERTISEMENT