Lajmet e fundit!

Rita Ora darkon me këngëtarin e famshëm

Rita Ora ka marrë gjithë vëmendjen me fustanin e saj tejet elegantë, mbrëmjen e së hënës në Londër

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora mbrëmë është fotografuar në një nga restaurantet e Londrës.

Me fustan të gjatë, i zbuluar i tëri në pjesën e shpinës, ndërsa pjesa përpara e mbuluar, teksa e rregulluar në detaj, Ora ka shkëlqyer me paraqitjen e saj.

Këngëtarja u pa bashkë me ish anëtarin e “One Direction”, Liam Payne, me të cilin po thuhet se kanë filluar një romancë dashurie, pasi të dy tashmë ka kohë që janë ‘single’.

Kujtojmë se Rita Ora dhe Liam Payne gjithashtu kanë dhe një bashkëpunim të realizuar, kënga me titull “For You”, kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed”.

Image