Opinione

Drama e turpit

Drama e turpit

Jemi në natën e vitit të ri dhe sonte gotat ngrihen dhe cakërrohen më shumë se çdo herë tjetër. Në...

Tradhtia e Erdoganit ndaj Ataturkut

Tradhtia e Erdoganit ndaj Ataturkut

Nuk harrohen replikat e shkëmbyera midis Rexhep Tajip Erdoganit, asokohe kryeministër i Turqisë, dhe presidentit izraelit, Shimon Peres, në Forumin...

Page 2 of 5 1 2 3 5