Lajme

Djali dhe vëllai i Nuredin Lushtakut janë arratisur në Shqipëri

Nuredin Lushtaku dërgohet në burg

Ish zëvendësministri, Nuredin Lushtaku, është dërguar në mbajtje për 48 orë, ndërkohë që seanca për vendimin e caktimit të masës...

Page 1 of 2571 1 2 2 571