Labi publikon këngën e re

Këngëtari, njëherësh deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar projektin e ri.

Kënga quhet “Faleminderit për ditët e mira” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Artisti punoi me Virusin dhe Fatmir Mujën për këtë projekt muzikor të cilin ju mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.