Ky eshte i riu nga Peja qe vdiq dje ne QKUK

Sh. Fetahaj gjatë ditës së hënë pësoi një incident tejet të rëndë derisa ishte në orarin e tij të punës.

Si pasojë e plagëve të marra ai gjatë ditës së sotmer ka vdekur. Lajmin e kanë konfirmuar familjarë të viktimës.

Ai ishte ish-ushtar i UÇK-së.

Njoftojmë miqët dhe shokët se sot tragjikisht u nda nga jeta Veterani i Luftës, kusheriri yne Shefqet ( Hamez) Fetahaj…

Varrimi do të behet në varrezat e fshatit, prej ores 16:00!