Lajmet e fundit!

Këta janë trajnerët e Ledrit dhe Likit (Video)

Reperi i mirënjohur Ledri Vula dhe aktori i famshmëm Vedat Osmani i njohur në publik si Liki, së fundi e kanë marrë shumë seriozisht stërvitjen në KickBox, shkruan Telegrami Sot.

Në një video të postuar shihen të dy bashkë me trajnerët e tyre Agon Halitin dhe Bashkim Berishën.

Gjëja më e rëndësishme është buzëqeshja në kohën e pushimit në stërvitje, për të harruar se ndiheni të lodhur …
🤜🏻@ledrivula 😂@vedatiofficial 😂@bashkimberisha_ 😂@agonithaliti 😂🤛🏻

Se si shkon stërvitja e tyre shihni videon më poshtë:

/TelegramiSot/