Lajmet e fundit!

Gjoksmadhja e Instagramit feston ditëlindjen

Ajo është pa diskutim një ndër femrat më seksi në planet sot dhe fotografitë, të cilat publikon thuajse çdo ditë në profilin e saj në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Lindsey Pelas, e njohur nga të gjithë si bukuroshja bombastike amerikane, feston sot ditëlindjen e saj. Ajo sapo ka mbushur 28 vjeç

Ndër të tjera Lindsey  duket se ka menduar t’i bëjë vetes një dhuratë me këtë rast. Ajo i ka blerë vetes një kamera të re, me të cilën ka realizuar një fotografi vërtet marramendëse, aq sa i ka lënë me gojë të gjithë meshkujt dhe jo vetëm….

Fografie e publikuar më pas në profilin e saj në rrjetet sociale, vërtet nuk do shumë fjalë.

Image