Elita Rudi publikon foto me djalin

Elita Rudi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe së bashku me djalin.

Moderatorja Elita Rudi sot në Ditën Ndërkombëtare të Nënave e ka publikuar një kolazh fotografish me djalin e saj.

Mbi foto ajo ka treguar se është më shumë se ndjenjë kur e mban në krah fëmiun e saj. Duke qenë se kjo është dita e parë e saj që feston Ditën e Nënave, Elita i ka uruar të gjitha nënat me pikërisht këtë foto.

Në shkurt të këtij viti Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë.