Sport

Reali nuk e do më Ronaldon

Reali nuk e do më Ronaldon

Marca konfirmon që Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe raporton që PSG dhe Manchester United janë në garë...

Page 1 of 57 1 2 57