Lajmet e fundit!
Kerko në kategorit tjera

Showbiz

Flaka me poza të nxehta, si emri i saj

Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes. Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse në poza provokuese. Këtë e ka bërë edhe së fundi këngëtarja…

William Levy ndahet nga Elizabeth Gutiérrez

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanjolle, të cilat kanë vëzhguar me kujdes marrëdhënien e tyre së fundmi.…

Meda feston datëlindjen

Këngëtari Meda sot feston 40 vjetorin e lindjes. E sigurisht se me rastin e kësaj dite të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë miq e kolegë. Meda sot si 40…

Nuk do ta besoni çfarë punonte Papa dikur

Papa Françesku është sot një nga papët më të famshëm të historisë moderne, me shumë ndjekës që besojnë se ai ka sjellë një imazhi të ri të moderimit dhe mirëkuptimit në Kishën Katolike.…

Loredana publikon këngën e re

Loredana ka publikuar me videoklip këngën ‘Labyrinth’. Ka dalë videoklipi i këngës më të re të Loredanës, videoklip ky skenat e të cilit këngëtarja i ka realizuar në Prishtinë, pikërisht…