Lajmet e fundit!
Kerko në kategorit tjera

Showbiz

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re

Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e ri muzikor. Këngëtari Sabri Fejzullahu e ka publikuar këngën e tij më të re me titull ‘Zemrën gurë' Ky projekt muzikor vjen i…

Gjoksmadhja e Instagramit feston ditëlindjen

Ajo është pa diskutim një ndër femrat më seksi në planet sot dhe fotografitë, të cilat publikon thuajse çdo ditë në profilin e saj në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë në mënyrën më të mirë…

S4MM i dedikon këngë dashurisë

Reperi S4MM publikoi projektin të cilin e paralajmroi prej kohësh, i kushton fjalë të ëmbëla dashurisë. Reperi S4MM sot ( e dielë ) publikoi projektin “Mamacita” e cila u lajmërua kohë më…

Djali i ‘bashkon’ Majlinden e Majkun

Roani, djali i Majk dhe Malinda Zekës sot feston ditëlindjen e dytë. Njëri prej emrave më të përfolur të fëmijëve të fytyrave publike është Roan, djali i Majk dhe Majlinda Zekës, çift ky…

Menaxheri i Feros: Rinia ka devijuar

Sot në lagjen Dardania ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku mbeti i plagosur menaxheri i Feros dhe pronari i On TV-së, Mehmet Elshani. Met Elshani, i cili tashmë e ka marrë vetën nga ajo…

Rita Ora rrëmben vëmendjen në Kanë

Rita Ora gjatë ditës së sotme ka arritur në Francë. Rita Ora po merr pjesë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Këngëtarja gjatë ditës ka performuar si e ftuar e “Magnum”, ku…

Marina Vjollca feston ditëlindjen

Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 29. Njëra nga moderatoret më simpatike në vendin tonë Marina Vjollca sot feston ditëlindjen. E si mund të mungonte në këtë ditë të…