Kerko në kategorit tjera

Showbiz

Ed Sheeran lanson ‘1000 nights’

Ed Sheeran ka filluar publikim e këngëve nga albumi i ri. Ed Sheeran ka filluar të publikoj këngët nga albumi i tij më i ri projekte këto shumë të mira nga britaniku…

Luana sjell këngën e re

Luana Vjollca vjen shumë atraktive në videoklipin e ri. Luana Vjollca publikon këngën e shumë pritur me Faydee. Kënga është tipike verore me shumë ritëm Pas afër një…

Bebe Rexha publikon këngën e re

Bebe Rexha në bashkëpunim me Dj e njohur ka publikuar këngën e re. Bebe Rexha këtë herë ka punuar me Jax Jones për finalizimin e këngës së re e cila me tu publikuar fitoi pëlqimin e…

Brenda ditëlindjes së Ajkës

Ditën e djeshme ishte 1-vjetori i vajzës së çiftit të famshëm të shoëbiz-it, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Me një festë në ambjentin e jashtëm, arreduar në detaje, mami Xhensila dhe…

Baby G ndahet me të dashurin?

Duket se Baby G dhe i dashuri i saj i kanë ndarë rrugët. Baby G kishte vendosur ta bëjë publike lidhjen e saj nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e edhe më zyrtarisht…