Lajme

Vdes e reja nga Gjilani!

Vdes e reja nga Gjilani!

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë e reja nga Gjilani, Bardhë Isufi. Lajmi është bërë i ditur nga...

Bora po vjen në Kosovë

Shi e borë, moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që pritet të mbajë sot dhe nesër në vend. Sipas IHMK’së, edhe...

Page 2 of 2347 1 2 3 2 347