Lajmet e fundit!
Kerko në kategorit tjera

+18

Sherr mes dy prostitutash për klientin

Një grua nga Tennessee është akuzuar për sulme të rënda, pasi thuhet se kishte sulmuar një  femër me gjilpërë, sepse i kishte marrë klientin. Ashley Garlit, 24 vjeçe, u akuzua se të…

Tri këshilla natyrale për rritjen e penisit

Burra, po kërkoni t'i jepni në shtytje rritjes së organit gjenital? Ofruesi i shërbimeve mjekësore britaneze (NHS) ka zgjidhjen natyrale për ju. Në faqen e internetit të NHS-së, ekspertët…

Gabimet e meshkujve gjatë seksit

Gratë kanë ndarë zakonet seksuale të burrave që i neveritin më së shumti. Shmangia e paralojës, ejakulimi nga ana e burrave për herë të parë dhe ngathtësia ishin pikturuar si cilësi…

Cane i ‘çmend’ arabët

Ylli i Love Island, Alexandra Cane ka treguar asetet e saj në bikine derisa ka folur “për anët negative të saj” por ka pranuar se vuan nga celuliti shkaku i peshës Ajo ishte vajza e…