Lajmet e fundit!

Afërdita provokon me rroba banje

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka zgjedhur javën e fundit që të pushojë dhe atë bashkë me burrin e saj, hokeistin Jakub Kindl

Vera erdhi e bashkë me të edhe modelet në bikine.

Por, derisa Afërdita Dreshaj ka munguar për një kohë por tashmë ajo ka gjetur kohë për ta vizituar vendin e saj të preferuar.

Është Miami që ajo ka zgjedhur që të pushojë bashke me burrin e saj Jakub Kindle derisa nga atje nuk kanë munguar edhe fotot në bikine.

E fundit është e tillë derisa Afërdita ka bërë edhe një status pak të çuditshëm ku ka shkruar:

“Ju e dini që unë e di që e di”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, duke thënë kështu indirekt se ajo vazhdon të jetë një prej modeleve më seksi.

View this post on Instagram

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on